Get Adobe Flash player

wyburzenia i rozbiórkiŚwiadczymy usługi w zakresie rozbiórek, wyburzeń  ścian i stropów oraz całych budynków metodą ręczną lub mechanicznie. hydraulicznie z wywozem gruzu i naprawą pozostałych ścian po wyburzeniach.

Zakres prac:

RozbiórkiFC005072

Rozbiórki  budynków
Rozbiórki i wyburzenia ścian ręczne
Rozbiórki i wyburzanie ścian mechaniczne
Cięcie betonu
Prace zabezpieczające rozbiórki
Prace rozbiórkowe specjalistyczne
Prace rozbiórkowe ręczne małych obiektów
Mechaniczne rozbiórki budynków

Wyburzenia

Wyburzenia koparką wyburzeniową
Wyburzenia młotem hydraulicznym 
Demontaż konstrukcji stalowych
Wyburzenie  elementów żelbetonowych
Wyburzenia metodą tradycyjną
Wyburzenie wykonywane ręcznie
Wywóz gruzu
Naprawy po wyburzeniach

 

 

 

Wyburzanie a w przypadku  obiektów drewnianych rozbiórka  to trwała likwidacja obiektów budowlanych lub ich części. Fachowa wiedza i doświadczenie  są konieczne  by nie  uszkodzić budynków i sąsiadujących instalacji. I sąsiadujących budynków zamieszkałych przez ludzi. Jest wiele uwarunkowań dobrze i bezpiecznie wykonanych prac wyburzeniowych i rozbiórek szczególnie gdy należy wykonać je metodą minerską.
Dlatego każda rozbiórka i wyburzenie wymaga pozwolenia i wyznaczenia kierownik robót rozbiórkowych. Wyburzenia można podzielić na tradycyjne,  za pomocą materiałów wybuchowych, kuli, przy pomocy lin, maszyn wyburzeniowych , koparek, żurawi, spycharek. Wybór metody wyburzeń zależy od budowy  konstrukcji obiektu budowlanego.
Każda metoda ma plusy i minusy  w z nimi wzrastaj a lub maleją zagrożenia. Dlatego  proces wyburzeń  musi być  przygotowany organizacyjnie i  oczywiście sprzętowo.  Każdy  kierownik i  pracownik musi być odpowiednio przeszkolony oraz informacja o wyburzeniach musi dotrzeć do właściwych urzędów.